سامانه هدف

سامانه هدف
ورود به سامانه هدف

امروزه و با فراگیر شدن استفاده از ابزارهای نوین پرداخت، صورتحساب بانکی مشتریان نشان دهنده‌‌ی بخش مهمی از سبک زندگی آن‌‌ها است. سامانه‌‌ هدف با ارائه‌‌ گزارش‌‌های تحلیلی دقیق‌‌تر، به کاربران کمک می‌‌کند، درآمدها و هزینه‌‌هایشان را بهتر مدیریت کنند.

شما می‌تواند با تعریف بودجه‌‌ خود در این سامانه، گزارش نحوه‌‌ هزینه و همین‌‌طور انحراف احتمالی خود را به صورت مرتب بررسی و مشاهده نماید. علاوه بر این با استفاده از امکان ثبت دستی تراکنش‌‌های غیر بانکی خود، می‌‌توانید گزارش و تحلیلی یک‌‌پارچه از وضعیت مالی خود دریافت کنید.

بیشتر بخوانید...

سامانه هدف چطور کار می‌کند؟

سامانه‌ی هدف به طور مداوم و روزانه داده‌‌های تراکنش‌‌های مالی کاربران را از سامانه‌‌های هسته‌‌ی بانکی دریافت، سپس آن‌هاراپالایش و مرتب کرده و با بهره‌بردن از دانش اندوخته در سامانه، تراکنش‌های مالی را دسته‌بندی و نمودارهای کاملی از وضع مالی کاربر، در اختیار وی قرار خواهد داد.

کاربر می‌‌تواند با وارد‌نمودن بودجه‌ی خود در این سامانه، گزارش انحراف از آن را مرتب ببیند، و با ثبت دستی تراکنش‌‌های غیر بانکی خود (یا دریافت فایل اکسل حساب‌های خود در سایر بانک‌‌ها) گزارش‌‌های کامل و یکپارچه‌‌ای از وضع مالی‌‌اش دریافت کند.

این سامانه به صورتی منعطف با دریافت و دسته‌‌بندی تراکنش‌‌ها و به‌‌کارگیری الگوهای ساخته‌‌شده توسط کاربر، دسته‌‌بندی داده‌‌ها، بودجه‌‌بندی، ارائه‌‌ی نمودارهای تحلیلی، صورتحساب پیشرفته و همین-طور قابلیت برچسب زدن به تراکنش‌‌ها، امکانی بی‌‌بدیل برای مدیریت هزینه‌‌ها و درآمد شما خواهد بود.

قابلیت‌های سامانه هدف

  • دریافت و دسته‌بندی تراکنش‌ها: این سامانه هر روز تراکنش‌های مالی را از صورت‌حساب‌ کاربر استخراج کرده و پس از پالایش و مرتب‌سازی،آن‌ها را به شکل هوشمند یا با بهکارگیری الگوهایی ساخته شده توسط کاربر، دسته‌بندی می‌نماید.
  • زدن برچسب: مشتری می‌‌تواند برای هر تراکنش، علاوه بر یک دسته‌بندی، تعداد دلخواهی برچسب نیز تعیین کند. برچسب‌‌هابرای پیگیری کردن موضوعات خاص توسط مشتری،یا به عنوان زیر دسته‌بندی به کار می‌روند. مثلاً ممکن است مشتری در یک سفر مخارج مختلفی مانند خوراک، رفت و آمد، خرید هدیه و ... انجام دهد، که هر کدام در دسته‌ی خود جای می‌‌گیرند؛ ولی می‌‌توان با زدن برچسبی چون "سفر تابستان 1394" به همه، آن‌ها را با هم تجمیع نمود.
  • نمودارهای تحلیلی: انواع نمودار کیکی (دایره‌‌ای)، خطی، میله‌‌ای، میله‌‌ای تجمیعی، تراز، و ابری برای مشتری رسم می‌‌شوند.
  • بودجه‌بندی: کاربر می‌‌تواند برای هرکدام از دسته‌‌بندی‌‌های دریافت و پرداخت خود بودجه‌‌ی سالانه، فصلی، یا ماهانه‌‌اش را تعیین کند. سامانه هدف درصد تحقق بودجه‌‌ی هریک از دسته‌‌ها را به کاربر نشان داده و نمودار انحراف از بودجه را (نسبت به تاریخ جاری) برایش رسم می‌‌کند.
  • صورت‌حساب پیشرفته: کاربر می‌‌تواند تراکنش‌‌هایش را به شکلی بسیار منعطف، فیلتر نماید. با استفاده از امکان برچسب‌زنی و اینصورت‌حساب، کاربر خواهد توانست سوابق مخارج و درآمدهایش را به خوبی مرور کند.
  • افزودن تراکنش دستی: کاربر می‌تواند تراکنش‌‌های غیر‌بانکی (یا مربوط به بانک‌‌های دیگر) خود را به سامانه اضافه نماید. بدین‌ترتیب این سامانه تنها مرجع کاربر برای ثبت داده‌‌های مالی‌‌اش خواهد بود. مشتری حتی می‌‌تواند فایل اکسل تراکنش‌‌های حسابش را از اینترنت‌بانک دیگر بانک‌‌هادریافت و در سامانه‌ی هدف وارد کند.
  • شکستن تراکنش: کاربر می‌‌تواندیک تراکنش‌‌رابهچندزیر تراکنش بشکند؛ و هر زیر تراکنش را در یک دسته‌‌ی مجزا قرار دهد، یا برایش برچسب جدایی بزند، و امکان تغییر وضعیت شکسته‌شدن تراکنش هم وجود دارد.

برای استفاده از امکانات سامانه‌ی هدف تنها کافی است عضو پیشخوان مجازی بانک آینده باشید و با ورود به حساب کاربری خود در پیشخوان مجازی از سامانه‌ی هدف استفاده نمایید.

چگونه از سامانه‌ی هدف استفاده نماییم؟

مشتریان محترم بانک آینده می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتیwww.abplus.ir، عضو پیشخوان مجازی بانک آینده شوند؛ سپس با وارد‌نمودن نام کاربری و رمز عبور، وارد سامانه‌ی پیشخوان مجازی شده و از سامانه‌ی هدف استفاده نمایند؛هم‌چنین در صورت داشتن عضویت در پیشخوان مجازی، با ورود به آدرس اینترنتیhttps://pfm.abplus.irسامانه‌ی هدف در دسترس خواهد بود.