«پیشخوان همراه بانک آینده، شعبه‌ای در دستان شما»

«پیشخوان همراه بانک آینده، شعبه‌ای در دستان شما»

جديدترين محصول خدمات بانكداری الكترونيكی بانک آینده عرضه شد. 

بانك آينده كه پيش از اين با طراحي و توسعه پيشخوان مجازي، موفق به ارائه يكي از نوین‌ترین و منحصر به‏‌فردترین خدمات بانكداری الكترونيكی شده بود؛ با توجه به لزوم گسترش و تعمیق خدمات بانکداری الکترونیکی مبتنی بر تلفن‌های همراه، به تازگي از پيشخوان همراه که سریع‌ترین و امن‌ترین سامانه بانکداری همراه در کشورمان است؛ در قالب نسخه موبايلی پيشخوان مجازی، رونمايی کرد.
شایان ذکر است؛ پیشخوان مجازی و پیشخوان همراه به صورت یکپارچه با هم کار کرده و برای ورود به هر دو سامانه فقط یک نام کاربری و رمز عبور نیاز است.
گفتنی است؛ پیشخوان همراه به‌گونه‌ای طراحی شده که کیفیت و پهنای باند اینترنت به هر میزان که باشد؛ پیشخوان همراه قابل دسترسی است. پیشخوان همراه، نیاز به نصب و به‌روزرسانی نداشته و از طریق مرورگر تلفن همراه شما قابل استفاده است.
از کلیه مشتریان عزیز دعوت می‌شود؛ برای بهره‌برداری از این خدمت منحصر به‌فرد بانک آینده با مراجعه به سامانه پیشخوان مجازی، به نشانی:  https://www.abplus.ir  ثبت‌نام نموده و به عضویت این سامانه درآیند.
برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید؛ به شعب بانک آینده در سراسر کشور مراجعه و هم‌چنین با مرکز ارتباط بانک آینده با شماره تلفن: 27663200-021، تماس حاصل فرمایید.