پذیرندگان طرح طراوت

بانک آینده با هدف رونق تولید و کسب‌وکار و هم‌چنین پاسخ‌گویی به نیازهای اساسی هم‌میهنان گرامی و امکان خریدی آسان و متنوع، در اقدامی نوآورانه و منحصر به‌فرد، از محصول جدید خود به‌نام «طراوت» رونمایی کرد.
تمام مشتریان حقیقی و حقوقی بانک آینده و هم‌چنین سایر هم‌وطنانی که هم‌اکنون مشتری بانک نیستند و حتی متقاضیان دریافت اعتبار خرد، می‌توانند با مراجعه به شعب بانک آینده یا ثبت‌نام در سامانه «پیشخوان مجازی، ویژه مشتریان بانک» (abplus.ir) یا مراجعه به سامانه «ساتا، ویژه عموم» (sata.ba24.ir) ، بر اساس وثایق سپرده‌ای یا امتیاز و رتبه اعتباری خود، از اعتباری بین 200 (دویست) میلیون‌ریال تا 500 (پانصد) میلیون‌ریال، بهره‌مند شده و با مراجعه حضوری یا خرید اینترنتی از مراکز فروش طرف قرارداد با بانک آینده، نسبت به خرید کالا و خدمات موردنظر خود، اقدام کنند.
فهرست کامل فروشگاه‌ها را می‌توانید از طریق دانلود فایل زیر، ببینید.
بازپرداخت اعتبار در نظر گرفته شده در طرح «طراوت» نیز بسته به انتخاب مشتری، تا یک‌ماه پس از تاریخ دریافت اعتبار، به‌صورت رایگان (بدون دریافت سود)، امکان‌پذیر خواهد بود. بازپرداخت اقساطی این اعتبار نیز طی سه بازه‌زمانیِ یک‌ساله با نرخ 12 درصد، دو ساله با نرخ 15 درصد و سه‌ساله با نرخ 18 درصد، در نظر گرفته شده که زمان پرداخت اولین قسط، یک‌ماه پس از پایان مهلت یک‌ماهه خرید، خواهد بود.
هم‌وطنان می‌توانند با مراجعه به شعب بانک آینده در سراسر کشور، یا تماس با مرکز ارتباط بانک آینده به ‌شماره 021-27663200 ، نسبت به کسب اطلاعات بیش‌تر برای بهره‌مندی از مزیت طرح «طراوت» اقدام کنند

ردیفنام‌پذیرندهفروشگاه اینترنتیفروشگاه حضوری
موردی یافت نشد.

عضویت در طرح طراوت

مجموعه قوانین
  • مرکز فروشگاه اینترنتی، دارای مجوز کسب‌و‌کار الکترونیکی (ای‌نماد) باشد.
  • در شرایط فروش حضوری، پذیرنده دارای مجوز و پروانه کسب‌و‌کار و فروش حضوری باشد.
  • در شرایط فروش حضوری و اینترنتی، مجوزهای ای‌نماد و کسب‌و‌کار به نام یک فرد (صاحب امتیاز) باشد.
  • پذیرنده و یا صاحب امتیاز برند تجاری، فاقد چک برگشتی و دیون بانکی باشد.
  • مدارک و مستندات درخواستی به طور کامل ارائه شود تا بررسی‌های لازم صورت پذیرد.
  • در صورت تائید و اخذ استعلام های لازم، نسبت به ارسال قرارداد مربوط به پذیرنده اقدامات لازم صورت می پذیرد.

طرح اعتباری طراوت در راستای ارزش آفرینی برای هموطنان و مشتریان محترم، طراحی گردیده است. بر این اساس متقاضیانی که دارای وضعیت اعتباری مناسب در عرصه بانکی کشور وفق مقررات می‌باشند، می‌توانند از تسهیلات طرح اعتباری طراوت در قالب عقد مرابحه بهره‌مند گردند. شایان ذکر است در راستای کمک به رونق کسب‌و‌کار در کشور به ویژه کسب‌و‌کارهای آسیب‌دیده ناشی از شرایط شیوع ویروس کرونا، طرح طراوت ابزار مناسبی برای ارائه خدمت ویژه به مشتریان بانک آینده و همچنین متقاضایان محصول در شعب سراسر کشور به شمار می‌رود.

زمان اجرای طرح

اسفندماه سال 1399
مبلغ اعتبار طرح: حداقل ۲۰۰ میلیون ریال و حداکثر ۵۰۰ میلیون ریال.
*شارژ اعتبار در کیف پول اعتباری همراه‌کارت با وضعیت فعال برای مشتری تخصیص داده می‌شود.
نحوه تسویه برای مشتری و شیوه پرداخت در زمان ارائه درخواست مشتری و بسته به انتخاب او تعیین می‌شود.

مدل های تسویه

تسویه یکجا: یکماه پس از تاریخ شارژ اعتبار در کیف پول اعتباری بدون سود اعتباری بازپرداخت اولین قسط: یکماه پس از پایان مهلت یکماهه خرید.

نحوه خرید در طرح طراوت
  • خرید اینترنتی از طریق پایگاه‌ها و فروشگاه‌های آنلاین طرف قرارداد با بانک آینده.
  • خرید حضوری در نمایندگی‌های فروش حضوری طرف قرارداد با بانک آینده.

مشتری فقط یکبار اعتبار را دریافت می‌کند و به دفعات تا سقف اعتبار و به‌مدت یک‌‌ماه (از زمان شارژ اعتبار)، امکان خرید از مراکز فروش حضوری و یا آنلاین تعیین شده را دارد.

پس از هر خرید، پیامکی از طریق سامانه همراه کارت به مشتری حاوی مبلغ خرید، مانده اعتبار به مشتری اعلام می‌شود. در انتهای یک‌ماه فر صت خرید (از زمان شارژ اعتبار)، پیامک اعلام پایان فرصت خرید، اعلام مانده و مسدودی کارت اعتباری، ارسال خواهد شد.

*امکان برداشت نقدی و یا انتقال اعتبار به کارت‌های شبکه شتاب برای مشتری وجود ندارد.

اطلاعات عمومی

مشخصات صاحبان امضا


captcha

پیگیری وضعیت عضویت در طرح طراوت