ایرانیان خارج از کشور

نظر به اطمینان خاطر و اعتماد وافر شما هموطنان عزیز در مسیر تولید، رشد و شکوفایی اقتصاد کشور، بانک آینده به عنوان بانکی پیشرو و ارزش‌آفرین، تلاش نموده است تا با ارائه خدماتی شایسته برای شما عزیزان خارج از کشور، روند افتتاح حساب و انتقال وجه به حساب‌های داخلی‌تان را هموارتر از همیشه نماید. به همین منظور خدمتی نوین تحت عنوان بسته پارسی تهیه شده است.

به منظور استفاده از هرگونه خدمات بسته پارسی، دارا بودن شماره مشتری و شماره حساب الزامی است.

هموطنان عزیز، در صورت لزوم می‌توانید از طریق وکیل قانونی اقدام به افتتاح حساب در بانک آینده و دریافت شماره مشتری و شماره حساب نمایید. جهت دریافت وکالتنامه مخصوص افتتاح حساب‌های بانکی (بدون حق برداشت برای وکیل) و وکالتنامه مخصوص افتتاح حساب‌های بانکی (با حق برداشت برای وکیل) کلیک فرمایید.

افزایش موجودی حساب در بانک آینده
بانک آینده به منظور ارائه خدمات بهتر و تسهیل فرآیند استفاده از محصولات بانک توسط مشتریان محترم، اقدام به برقراری ارتباط بین مشتریان و صرافی آینده نموده است.
به این ترتیب که مشتریان با تکمیل فرم ثبت اطلاعات انتقال وجه ، درخواست خود را برای انتقال وجه توسط صرافی آینده تکمیل می‌نمایند.
پس از تأیید درخواست مشتریان محترم توسط بانک و صرافی، ضمن برقراری تماس از طرف صرافی آینده با مشتریان، هماهنگی لازم برای پرداخت ارز و افزایش حساب ریالی مشتری در بانک آینده انجام می‌شود.
لازم به ذکر است کلیه اقدامات صرافی آینده در چارچوب قانونی و با کسب اطلاعات دقیق از مشتریان می‌باشد. در حال حاضر امکان ارائه خدمات صرافی آینده در کشورهای کانادا(شهر تورنتو) و ترکیه(شهر استانبول) برای مشتریان محترم بانک آینده فراهم است. انجام انتقال وجه از طریق صرافی آینده، تنها یکی از گزینه‌های انتخابی مشتریان محترم برای انتقال وجه خود به حساب بانک آینده است و تنها درصورت احراز هویت کامل مشتریان و تعیین منشأ وجه قابل انجام است. ایجاد باشگاه ایرانیان خارج از کشور مشتریان گرامی، درصورت تمایل، می‌توانند با عضویت در باشگاه ایرانیان خارج از کشور، از طریق ثبت اطلاعات خود در فرم ثبت نام باشگاه ایرانیان خارج از کشور ، از خدمات این باشگاه نظیر ارائه خدمات ویژه برای ایرانیان خارج از کشور و اطلاع رسانی درخصوص اخبار مرتبط بهره‌مند شوند

کارشناسان بخش ایرانیان مقیم خارج از کشور، جهت پاسخگویی به هرگونه ابهام یا سوال در خدمت شما هستند.

فرم تماس ایرانیان خارج از کشور

captcha